, ,  

Sara May jedzie po Dodzie na całego!

  To już jest wojna na gówna! Dosłownie. Wystarczyła jedna odpowiedź menedżerki Dody, Mai Sablewskiej, by nie czekać długo na odpowiedź Katarzyny Szczołek.


Sara May ostatnio uwzięła się na Dodę. Każdy ruch Dody powoduje ostrą krytykę Sary May. Do tej pory Doda nie reagowała. Jednak pewne ostre wypowiedzi nie dawały spokoju Pudelkowi, który skontaktował się z menedżerką Dody i zapytał co ona na to?

Doda nie kojarzy tej pseudo artystki z czego Pani Szczołek chyba nie będzie szczęśliwa.
Poza tym mamy taką żelazną zasadę w pracy – nie dotykamy gówna, bo… wiadomo co!
– powiedziała Maja Sablewska

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Sary May. Na swoim blogu daje odpowiedź , mało tego dołącza kadry z nieocenzurowanej wersji teledysku Doroty, mające podkreślić jej argumenty.

Powołując się na źródło Pudelek i rzekome słowa menadżerki Doroty Rabczewskiej skierowane pod moim adresem odpowiadam na "zarzuty".


Jeśli Rabczewska mnie nie kojarzy to po pierwsze skąd wie jaki poziom prezentuję i jaką jestem artystką. Po drugie Doda ma dziwne zwyczaje-nie dotyka gówna a opowieści o lizaniu minetki, jej rzekomej lesbijskiej miłości, obsceniczne wypinanie pupci, pokazywanie gołych piersi i seks w teledyskach przychodzą jej tak łatwo.

Skoro Dodzia w swoim mniemaniu nie dotyka gówna to może niech zacznie! Wtedy zejdzie na ziemię i zobaczy, że nawet główno ma więcej naturalności i piękna niż jej podstarzała twarzyczka i silikonowe cyce. I niech Dodzia bardziej obserwuje konkurencję, bo to nie wypada być aż tak bardzo skupionym tylko na czubku swojego nosa. Nim się obejrzy a ten gówniany tron królewski zostanie zajęty przez jeszcze większe gówno.!!! Jeszcze jedno-skoro nie dotyka gówna to jak trzyma swoją płytę w ręku?

pozdrawiam pseudo-artystkę Rabczewską

 Księżniczka Sara

Gratuluję wygranej w sądzie chłopakom z Grupy Operacyjnej! Osoba Doda, która sama się nie szanuje i której wizerunek jest porno-dziwkarski nie powinna wymagać od innych że będą darzyć ją szacunkiem.

Oto przykłady ze stopklatek z klipu tej pseudoartystki,która oburza się gdy nazywa się ją zgodnie z jej wizerunkiem blacharą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.