Sara May i jej życzenia noworoczne !

ImageMusicie to przeczytać ! Samozwańcza księżniczka na swoim blogu wypisała listę życzeń dla gwiazd polskiej sceny muzycznej.


Bez zbędnych już komentarzy czytajcie co życzyła niejaka Sara May.

Jusi SteczkowskiejKobito, życzę Ci z całego serca, abyś w 2009 roku w końcu nauczyła się śpiewać. Nie mówię o rytmie na poziomie Prince'a czy technice na miarę Natali Cole, ale chociaż poprawne utrzymanie dźwięku i intonacja by się przydały. To twoje amatorskie wycie bez żadnej kontroli dźwięku, z łamiącym się głosem w zależności od rejestru, z ewidentnym brakiem wydobycia dźwięku z przepony to obciach, zwłaszcza po tylu latach bycia na scenie.

No i życzę ci, aby kolejna edycja tańców na lodzie się nie odbyła, albo jeśli już, to bez ciebie. Pomyśl logicznie- po co masz sobie fundować kolejnych kilka miesięcy błazenady. Pieniądze to nie wszystko. Zrezygnuj i odejdź z honorem, choć nie wiem czy jeszcze ci pozostał.

No i więcej nagich zdjęć na plaży. To zdecydowanie lepsze niż słuchanie twojego miernego, bezmyślnego wycia.

Jusiu mam dla ciebie wyśmienity prezent świąteczno-noworoczny. eby nie było, że ja tak tylko czysto teoretycznie, zapraszam cię serdecznie do mnie na indywidualną lekcję śpiewu. Bezpłatną. Oczywiście za kolejne będziesz musiała bulić, bo aż taka Matka Tereska nie jestem. Naprawdę dowiedziałabyś się paru rzeczy o śpiewie i może coś by z ciebie było, choć gwarancji nie daję, bo jesteś dość trudnym orzechem do zgryzienia.

A i daj znać czy wchodzisz w to. Jak uważasz, że nie ma sensu się u mnie spotykać, bo jesteś alfą i omegą to powiedz. Wtedy chętnie się z tobą zmierzę na wokale. Pokażesz jaka z ciebie diva. Dawaj. Chętnie stanę z tobą w szranki. Datę i miejsce pojedynku możesz wyznaczyć ty. Ja się punktualnie stawię z kamerą, żeby ludzie też mogli ocenić. Zresztą innych wokalnych śmiałków też zapraszam. Na żywo każdy pokaże co naprawdę potrafi.

Dody– Dodziu, życzę jeszcze więcej miłości, bo ty bez seksu i Radzia to jak serial bez Kożuchowskiej, Klan bez Rysia czy Playboy bez Pameli Anderson. I więcej delikatnego makijażu, bo na kilogramy tapety jeszcze będziesz mieć czas. No i życzę ci udanej kariery europejskiej, bo czas leci a w Europie takie nijakie Kate Ryan bez charyzmy i polotu królują.

Michała WiśniewskiegoMichał odpuść sobie płytę Villas. Kobiecina ma w głowie pieski i szuka lokalu w niebie.. a Ty jej o muzyce… Tylko stracisz czas i kasę.

Edyty Górniak– Mniej takich gniotów jak piosenka do filmu „To nie tak jak myślisz". Zacznij ponownie śpiewać piosenki do których zostałaś stworzona. I żadnych peruk w kolorze blond. Zdecydowanie.


Tomcia JacykowaWięcej pokazywania się ze swoim partnerem. Eksponuj chłopaka w mediach, to może jak Tomuś Raczek i Szczygielski zostaniecie najpiękniejszą parą roku 2009. Polska jest otwarta na Pedziów-Fredziów, TVP jak się okazuje nie do końca, ale może się przekona. Idź na całość. Dostaniesz różę Gali i będzie piknie.

Kayah życzę Ci abyś zmądrzała i nie przyjmowała kolejnych propozycji oceniania w muzycznych show-ach a la Fabryka Gwiazd, bo nie ma co się zabierać za rzeczy do których nie ma się predyspozycji i o których nie ma się zielonego pojęcia. Krytykę i jurorowanie zostaw innym bardziej fachowym piosenkarkom.


Marii PeszekBardzo mi przykro, że natura tak Cię skrzywdziła, ale cóż. yczę Ci abyś wyglądała dalej tak marnie jak wyglądasz i wydalała dźwięki dalej tak jak wydalasz to ludzie w Polsce będą Cię lubić i kupować płyty. I będą dalej mówić o Tobie, żeś piękna, wspaniała i utalentowana. Dopóki nie zrobisz sobie silikonów.

Ciąg dalszy nastąpi….

Cały tekst jest oryginalny .

A co do naszej opinii? Hm… zostawimy ocenę Wam drodzy czytelnicy, nam po prostu zabrakło słów …

Oczywiście temat będziemy śledzić i pozostałe życzenia dla innych gwiazd Wam pokażemy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.