,  

Sara May dalej nabija się z Alicji Bachledy-Curuś

Ala nasza Ala się wyżala. Najpierw była duma, powaga i spełnienie, teraz jest wstyd i upokorzenie.

Sara May jest wyjątkowo cięta na Alicję Bachledę Curuś. Na samym początku, kiedy Ala ogłosiła, że jest w ciąży, Szczołek pisała, jak to Polka rozłożyła nogi przed hollywoodzką gwiazdą dzięki czemu stała się sławna.

Teraz kiedy aktorka ogłosiła, że rozstała się ze swoim facetem, May zaciera dłonie i pisze jeszcze  bardziej szczęśliwa niż kiedykolwiek wcześniej.

Ala nasza Ala się wyżala. Najpierw była duma, powaga i spełnienie, teraz jest wstyd i upokorzenie. W „Twoim stylu” informuje –podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski”. O tym co sądzę na temat związku Ali ze światowej sławy aktorem pisałam już dawno. Teraz jedynie potwierdziły się moje słowa, przeczucia, przewidywania i intuicja. No bo kto normalny liczyłby na to, że związek ten trwać będzie dłużej? Facet zabawił się, zaliczył wpadkę i zostawił…. Która szanująca się kobieta z zasadami wskakuje do łóżka osoby, którą ledwo zna? Olał z wyrachowaniem jak to ma w zwyczaju, potraktował jak kolejną nic nie znaczącą dupę, powiększył swoją kolekcję łatwych panienek nastawionych na szybką karierę, a nasze media sikały z wrażenia. Mało brakowało a gąska zostałaby wyniesiona na ołtarze, bo przecież to pierwsza Polka, która wybzykała się z tak znaną partią. Czy szkoda dziewczyny? Nie, bo niby z jakiej okazji? Wiedziała co brała, więc nie powinna być zdziwiona takim obrotem spraw. Szkoda jedynie bezbronnego i niewinnego dzieciaczka Henia Tadzika. Teraz czas na kolejny film, kolejny romansik i kolejne dziecko. Wtedy znów będzie uchodziła za wielką aktorkę zza oceanu. Można powiedzieć co mnie w ogóle obchodzi jakaś tam ABC i jej związek… jej życie i jej sprawa. To prawda. Jednak nie można spokojnie obserwować tego jak wciska się ludziom opowiastki na temat jej wielkiej kariery zza oceanem, podczas gdy „kariera” ta opierała się głównie na słabiutkim zagraniu w marnym filmie i zajściu w ciążę. To nie jest dobry przykład dla młodych ludzi. Takie przypadki powinno się tępić! – „ napisała na swoim blogu Sara.

Ostro! Ale czy ma rację?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.