, ,  

Sara May broni Górniak

Jedzie po Sablewskiej, twierdząc, że menadżerka nie powinna latać po bankietach.

Zwolnienie Mai Sablewskiej przez Edytę Górniak, to okazja do skrytykowania jednej ze stron zamieszania. Sara May tym razem broni Górniak i przejechała się po Mai Sablewskiej, która w końcu zajęła się swoją karierą.

Nie jest tajemnicą, że Sablewska nie dysponuje dostateczną kasą, by zapłacić za światowe produkcje dla Górniak, a Górniak z własnej kieszeni też nie będzie wykładać, bo po to zatrudniła menadżera, by potrafił zadbać o sponsorów . Jednak Sablewska głównie ogranicza się do chodzenia po imprezach ze swoimi podopiecznymi, poprawia włoski i dba, by panie do siebie pasowały pod względem stylizacji. A więc stworzyła swojego klona-Edytę ubierającą się i wyglądającą jak Maja, bez swojego stylu i charakteru.

Menadżer nie jest po to by latać po bankietach i wozić gwiazdy do dentysty. Do tego wystarczy asystentka,lub kierowca. Menadżer w tym czasie powinien załatwiać pieniądze i koncerty. Kiedyś powiedziałam Majce – słuchaj Ty więcej zarobisz promując siebie, niż te wszystkie gwiazdki. Wtedy odpowiedziała – że nie, że ona lubi być w cieniu, że jej to nie kręci. A ja powiedziałam – zacznie cię kręcić, jak zobaczysz złotówki w oczach. I tak się stało. Zresztą udowodniła, że ma parcie na szkło i chce być celebrytką. Wystąpi w X Factor jako juror. Edzik jest jaka jest, ale na szczęście swój rozum ma. Przecięła tę chorą współpracę w odpowiednim momencie. Co to za menadżer który przez prawie rok nie był w stanie znaleźć poważnego sponsora dla Edyty? To banalnie proste przy takim nazwisku. I nauczka dla wszystkich panienek, że „przyjaźń” miedzy menadżerem i gwiazdą to utopia. I jeszcze jedno-pokażcie mi w Polsce menadżera, który cokolwiek więcej potrafi poza podczepianiem się pod znane nazwisko, lub artystę z grubym portfelem.

Cały wpis możecie przeczytać TUTAJ

Zgadzacie się z Sarą May?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.