,  

Saleta vs Najman

  Nowa wojna między celebrytami? Tym razem pomiędzy dwoma silnymi mężczyznami a wszystko dlatego, że jeden i drugi chciał wziąć udział w Tańcu z gwiazdami a udało się tylko jednemu.


Przemysław Saleta już wiadomo, że dostał się do show Taniec z gwiazdami. Podobno  Przemek nawet już ćwiczy kroki i słusznie. Wściekły za to jest Marcin Najman, który podobno przez Saletę stracił swoją życiową szansę.

Ta menda wszędzie za mną łazi i mnie szpieguje. Gdzie ja, tam i on! – denerwuje się Marcin Najman w rozmowie z "Super Expressem" . – Ten parkiet jest zdecydowanie za mały dla nas dwóch.

Bokser już był widywany w jednym z centrów tańca i najprawdopodobniej uczył się skakania na parkiecie. Między panami od dawna wrzało i jeden na drugiego nie mógł patrzeć.

Wszytko zaczęło się kilka lat temu. Saleta wraz ze swoją kochanką wyjechał niby na stałe do USA. Oczywiście wcześniej szeroko o tym opowiadał we wszystkich kolorowych gazetach, jakie tylko są na rynku. Przed wyjazdem jednak poprosił mnie, abym zaopiekował się jego ówczesną żoną, Ewą Byzdrą , tu na miejscu. Był moim przyjacielem, więc się zgodziłem. Może rzeczywiście opiekowałem się nią za bardzo, bo Saleta się wściekł
– opowiada Najman o początkach konfliktu z Saletą.

Oszalał pewnie z zazdrości i w tym stanie znajduje się do dzisiaj! Od tamtego momentu zaczęła się jego mania prześladowcza i stałe poniżanie przez niego mojej osoby. Jest moim największym psychofanem!

Obaj są bokserami, mogli by pokazać swoją wściekłość na ringu.

Jutro odpowie Najmanowi Saleta, jesteście ciekawi co powie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.