,  

Saleta jest klocem!

 Izabela Janachowska tyje w Tańcu z gwiazdami!


Przemek Saleta jest bokserem. Niestety to wielki facet i nie ma tak zwinnych ruchów jak mężczyźni o mniejszych gabarytach. Wielkość Salety odczuła już jego partnerka z Tańców z gwiazdami Iza Janachowska, która zamiast trzymać swoją szczupłą sylwetkę zaczęła tyć.

Faktycznie, kilka kilogramów ostatnio mi przybyło – mówi Izabela w rozmowie z Super Expressem.

Słyszałam, że Przemek podczas show "Gwiazdy tańczą na lodzie" ruszał się jak kloc. I teraz, niestety, jest podobnie – stwierdza bezlitośnie Iza.

Saleta to ociężały facet, który niestety n ie pozwala wykazać się Izie na parkiecie, ale w końcu to nie ona ma się  okazywać a Przemek.

Przemek, owszem, jest bardzo zaangażowany i przykłada się do tańca, ale i tak jest nam bardzo ciężko. On jest wyższy ode mnie o 30 cm i to nam nie pomaga. Poza tym jest masywny. W końcu to bokser. Kawał chłopa – dodaje Iza.

Iza próbuje na siebie zwrócić uwagę. Pracownicy basenu mówią, że potrafi pływać godzinami, by zachować swoją szczupłą sylwetkę. Janachowska chyba zapomniała, że to nie ona jest gwiazdą show a Saleta.

Wiemy, że ludzie mają różne zdolności do tańca, jednak gabaryty nie przeszkadzały Pudzianowi zajścia bardzo wysoko w TzG. Może wszystko jednak zależy od trenerki?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.