,  

Sablewska w obronie Górniak

Jej matka kłamie!

Maja Sablewska co prawda nie jest już menadżerką Edyty Górniak, jednak ciągle jest wobec niej lojalna. Sablewska powiedziała, że jeśli będzie potrzeba to stanie w sądzie przeciwko matce Edyty, która broni Darka Krupę, w sprawie podziału majątku. Wegług Sablewskiej, matka Górniak kłamie.

Nie lubię kłamstwa. Będę broniła Edyty, jeśli matka dalej będzie mówić takie rzeczy – mówi Maja w rozmowie z Takie jest życie. Jest mi przykro, kiedy słyszę, jak ta kobieta mija się z prawdą. Nieraz byłam świadkiem, jak Edyta dzwoniła do niej i pytała, czy czegoś nie potrzebuje. Ale z tamtej strony nie było chęci pomocy.

Podobno relacje Edyty z matką popsuły się gdy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, który nigdy nie traktował Edyty jak córki.

Edyta od dzieciństwa miała trudne relacje z ojczymem. Chodziły słuchy, że on nie chciał jej zaakceptować. A jej matka widziała to, ale nigdy nie stanęła po jej stronie – zdradza anonimowo przyjaciółka Edyty. Facet był dla niej ważniejszy niż córka. Faworyzowali wspólne dziecko, Gosię.

Czy po takim wyznaniu, Edyta wybaczy Mai i znowu będą przyjaciółkami? Bo jeśli byłaby to prawda, wizerunek Edyty zmienił by się o  360 stopni.

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.