,  

„Sablewska to współczesny Nikodem Dyzma” – Raczek

(…)nieproporcjonalności umiejętności do pozycji, czyli – mówiąc wprost – z powodu widocznej gołym okiem niekompetencji.(…)

Start Mai Sablewskiej jako gwiazdy nie jest łatwy. Mało, że atakują ją z każdej strony jej byłe podopieczne, to dostaje się jej od kolegów z branży, a teraz ostro o byłej menadżerce Dody, Górniak i Mariny napisał Tomasz Raczek na swoim profilu portalu społecznościowego.

Nikodem Dyzma polskiego showbiznesu? :-))) Emocje biorą się z tego samego źródła co zawsze w przypadku Nikodemów Dyzmów – z nieproporcjonalności umiejętności do pozycji, czyli – mówiąc wprost – z powodu widocznej gołym okiem niekompetencji. Mój główny zarzut wobec Mai-Nikodema Dyzmy: brak wizji! Brak tego, co mieli wielcy menedżerowie gwiazd – klasy, wizji ich kariery, odwagi burzenia schematów, wściekłej obezwładniającej inteligencji i – zarazem – cudownej intuicji. Tu nie chodzi o studia, ani o umiejętność dobierania butów do pończoch i odżywki do włosów. Tu chodzi o coś większego – o wizję, która sprawia, że wielcy menedżerowie gwiazd sami bywali artystami – napisał Raczek.

Zgadzacie się z Raczkiem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.