,  

Sablewska chce powrotu Górniak na szczyty list przebojów

 Twierdzi, że jest dojrzałą  kobietą z klasą. Trochę to wątpliwe, ale…


Po tym jak Edyta Górniak na łamach Vivy wyprała wszystkie brudy domowe z Darkiem Krupą włącznie, to chyba nie można nazwać klasą, ale każdy ma swoje pomysły jak nazwać gwiazdę. W każdym razie, Sablewska twierdzi, że Edzia jest jeszcze wspaniałą matka i potrzebuje kompletnej metamorfozy, która pozwoli jej wrócić na szczyty popularności i list przebojów.

Chcę sprawić, by Edyta była postrzegana pozytywnie – mówi Twojemu Imperium. Bo ona, wbrew temu, co się o niej sądzi, jest kobietą dojrzałą, z klasą i do tego fantastyczną matką. Potrafi też być uwodzicielska, seksowna. Chcę, by ten rok 20-lecia jej kariery stał się przełomowy, by wróciła na szczyty list przebojów.

Sablewska potrafi z dziewuszki zrobić gwiazdę, dokładnie o tym wiemy patrząc kim jest dziś Dorota Rabczewska pochodząca z Ciechanowa. jednak czy uda jej się tak samo łatwo przwrócić świetność Edzi? Już nie jeden próbował.

W ciągu ostatnich lat zbyt wiele mówiło się o sprawach prywatnych Edyty Górniak, które zdecydowanie stawiały ją w oczach opinii publicznej w złym świetle – przyznaje. Zarzucano jej niedojrzałość emocjonalną i chimery. Moim zdaniem miało to duży wpływ na przebieg jej zawodowej kariery. Czas to zmienić. Na nowej płycie, na którą zbieramy materiał, odkryjemy nowe, nieznane dotąd oblicze Edyty.

Tak bardzo optymistycznie był nastawiony do podobnych wyzwań z Górniak Rinke Rooyens. Ale Sablewska popiera też Elżbieta Zapendowska, koleżanka piosenkarki z jury w Jak Oni śpiewają.

Jestem przekonana, że Edyta jest na właściwej drodze. Trzymam za nią kciuki – mówi w rozmowie z tabloidem i dodaje: Ona ma ogromne możliwości. Ważne by uwierzyła w to, co nagrywa. Bo nieautentyczność, wyłapana przez publiczność grozi klapą i cała praca agentki pójdzie na marne.

 I my trzymamy kciuki za Maję, by starczyło jej siły i determinacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.