Rutowicz znalazła wydawcę swojej książki

W biografii będzie więcej o byłych facetach, zemsta?

Jola Rutowicz według Mateusza Osieckiego jest w Londynie, pracuje ciężko w solarium by zarobić pieniądze na wydanie swojej biografii.

Informator innego portalu plotkarskiego twierdzi, że Rutowicz już znalazła  wydawcę. Książka ma się pokazać na rynku jeszcze w tym roku. Ta jednak musi zmienić kilka szczegółów w biografii a dokładniej musi zamieścić więcej szczegółów ze swojego prywatnego życia a dokładnie o sowich facetach.

Nie tylko zawartość książki ma być ostra ale także sama okładka ma przyciągnąć uwagę . Jola sama ją wymyśliła. Prawdopodobnie zobaczymy Rutowicz trzymającą odciętą głowę pluszowego konia. Rutowicz poświęciła swoim byłym narzeczonym (Jarkowi Jakimowiczowi, Sławkowi Oborskiemu i Mateuszowi Osieckiemu) połowę swojej autobiografii . Opisała tam dokładnie relacje jakie łączyły ją z byłymi partnerami. Najbardziej dostało się najmłodszemu z nich, Osieckiemu, ponieważ przez ten związek Jola przestała istnieć medialnie. Nikt po ustawce z zaręczynami nie traktował jej już poważnie i za to Jolanta ma wielki żal do swojego ex.twierdzi informator portalu.

Myślicie, że panowie już powinni drżeć?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.