,  

Rutowicz w finale GTNL !

ImageWielkimi krokami zbliża się finał show  programu drugiego TV publicznej.


A wiadomo w finale występują zawsze wszyscy uczestnicy danej edycji. Na dzień dzisiejszy na  wiadomo już, że nie będzie Karoliny Malinowskiej. Organizatorzy show rozmawiają zaś z Rutowicz, aby się pojawiła na zakończenie Gwiazdy tańczą na lodzie. Ale Jola zaczyna stawiać coraz śmieszniejsze warunki. Mało, że zażądała 10 tys. złoty za pokazanie się w programie, co się jej nie należy, to jeszcze na lodzie ma się pokazać z żywym koniem !

Producentom bardzo na niej zależy – mówi  informator. Ona o tym wie i to wykorzystuje. Ostatnio wymyśliła sobie, że owszem, zjawi się w finale, ale zrobi własne show. Chce sprowadzić na lodowisko konia! ywego! Na szczęście jeszcze nic nie jest przesądzone.

I tak pewnie spełnią warunki powalonej Joli. A my mamy propozycje dla wszystkich stacji telewizyjnych.
Przestańcie ganiać za Rutowicz, może jak poczuje , że nikt nie jest zainteresowany jej osobą, to spuści z tonu i nabierze trochę dystansu do samej siebie i zacznie w końcu szanować innych !

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

Rutowicz w finale Gtnl ?

ImageJuż niedługo kończy się show z gwiazdami na lodzie. I jak jest za każdym razem, w finałowym odcinku pokazują się na lodzie wszystkie pary, które brały udział w nim.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.