Rutowicz przeciwna prostytucji!

ImageJola Rutowicz zniknęła z show-biznesu. Chyba nie ma dla niej pracy w tej dziedzinie.


Rutowicz od czasu do czasu udzieli gdzieś wywiadu. Media nie pozwalają zapomnieć o kobiecie-koń. W show-biznesie Jola chyba zrobiła już wszystko, obecnie chce uporządkować nasz kraj. Na sam początek porządków zlikwidowałaby  wszystkie prostytutki.O legalizacji tego zajęcia nie ma mowy!

Zalegalizować prostytucję?! Wyobraźmy sobie, że obsłużeni klienci po wszystkim odchodzą z kwitkiem… z kasy fiskalnej! Zabawne!
– powiedziała Rutowicz w wywiadzie dla Dziennika.

Nie rozumiem, jak w ogóle można myśleć o legalizowaniu czegoś, co powinno się zwalczać. Jasne, że dzięki temu zwiększyłyby się wpływy do budżetu państwa… No, ale jakim kosztem? To czysta hipokryzja!

Legalizacja prostytucji wiązałaby się przecież z umieszczeniem tej profesji na wykazie zawodów. Wyobraźmy sobie więc dziecko zapytane, kim chce zostać w przyszłości? "Prostytutką, mamo! Przecież to legalny i bardzo dobrze płatny zawód".

Jola używa stwierdzeń , których chyba nie rozumie. Powinna zajrzeć do słownika i sprawdzić co oznacza słowo hipokryzja. Jednak same panie , które stoją na drogach w celach wiadomo jakiś powinny się mieć na baczności. Boi gdy Rutowicz będzie jechała samochodem, może …

Zdecydowanie jestem zwolenniczką podtrzymania zakazu prostytucji. Aha, i proszę mi te wszystkie panie zabrać z drogi, bo kiedyś niechcący je porozjeżdżam
.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.