Rutowicz opuszcza nasz kraj !

ImageW kraju zapowiada się nuda, najgorętsza laska Polski ostatniego roku opuszcza nas !


Kupiła bilet w jedną stronę i sama nie wie co chce robić.

Mam bilet do Anglii tylko w jedną stronę – potwierdza Jolanta w rozmowie z Faktem. – A tam ktoś już na mnie czeka – dodaje gwiazdka.

Polska wydaje jej się szarym krajem i nie może oddychać tu. Dusi się nasza Jola wśród swoich rodaków. Jedzie na razie do Londynu, gdzie pierwszy raz ją zauważono medialnie.

Jola ostatnio zmieniła ciut swój wizerunek, ale nie wystarczyło to na tyle, by jej kariera dalej się rozwinęła. Jej plany wyjazdu są na tle zawodowym a także prywatnym, o czym nie chciała mówić.

Ten wyjazd ma związek z moimi planami zawodowymi, ale również z życiem prywatnym – mówi Rutowicz.

Nasz kraj ma w nosie, a Londyn ma być miejscem przejściowym.

Z Londynu jedziemy dalej – informuje podekscytowana Jolanta. – A najśmieszniejsze jest to, że zupełnie nie wiem, dokąd…

Na to wychodzi, że Jola szuka swojego miejsca na ziemi, ale karierę zrobiła tylko u nas. W Wielkiej Brytanii miała jakieś propozycje ale nic poważnego i nic na dłużej, także gwiazdą jest czy była jedynie w Polsce. Na większą karierę raczej nie ma szans.

A co z fanami? Zostawi ich czy zabiera ze sobą? Na pewno wielu  z nich zawiedzie swoim wyjazdem. Co z miłością jej życia, co ze ślubem , który tak głośno zapowiadała?

Tak więc Jola jedzie na wycieczkę dookoła świata, czy znajdzie swoją wyspę na której się zatrzyma dłużej? Ale wiemy jedno, na pewno będzie królową tej wyspy  i nikt już nie powie, że królową jest tylko Doda. 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.