Rutowicz ma złą opinię w swoim mieście !

ImageSuper Express postanowił dowiedzieć się, co o Jolancie Rutowicz  myślą mieszkańcy jej rodzinnego miasta, Piotrkowa Trybunalskiego.


I co się okazało? Zwyciężczyni Big Brothera nie ma dobrej opinii w swoim mieście. W piotrkowskim radiu Strefa FM wybierano AntyPiotra, czyli osobę, która przynosi największą szkodę miastu. Wygrała bezsprzecznie Jola Rutowicz.

Nie rozumiemy tego zjawiska i całej otoczki, która towarzyszy Jolancie Rutowicz. Dlatego też postanowiliśmy poruszy to na antenie. Słuchacze zgodnie z nami stwierdzili, że Jolanta to tylko wstyd, obciach, hańba, i żaden powód do dumy. Co więcej, nikt nie chce, żeby ktokolwiek łączył Piotrków z Jolantą. To tylko niszczy dobre imię naszego miasta-powiedział Marcin Cecota, prowadzący program w radiu.
Co za paszczur! Ona przynosi hańbę naszemu miastu. Wstyd nam za nią! Zresztą nie tylko nam, nauczycielom ze szkoły, do której uczęszczała, też. Najchętniej zapomnieliby, że ją kiedykolwiek uczył– powiedziały reporterom SE młode mieszkanki Piotrkowa.

Aż strach jak Jola pojedzie do Anglii i będzie tam brała udział w ich edycji Big Brother'a, co sobie Anglicy pomyślą o Polkach? Może lepiej by wyjechała na bezludną wyspę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.