,  

Rutowicz ma nową zabawkę!

ImageTa to potrafi się ustawić ale jakim kosztem?


Jola została właścicielka nowiutkiego ferrari F430 spider, które warte jest 1 milion zł!

Ale nie myślcie, że Jola sobie sama kupiła takie cacko. A było by ja na to stać? Na pewno nie. Samochód dostała od organizatorów targów uwaga ! EROTYCZNYCH! Ciekawe czego od niej chcą.

Okazuje sie, że Rutowicz została twarzą tych targów. Tymczasem Jola szaleje po Warszawie wieczorami i lepiej w tym czasie pozostać w domu.

Warszawiacy, lepiej wieczorami nie wychodźcie z domu
– mówi zadowolona z siebie Rutowicz. – migam po całym mieście, cisnę ile wlezie i naprawdę nie chciałabym nikogo rozjechać – dodaje, zdając się zapominać o ograniczeniach prędkości.

Jola swojego czasu zapowiedziała, że sę nie rozbierze, organizatorzy pamiętają te słowa. Jednak stwierdzili, że jej sposób ubierania ( lateksowe ciuszki) świetnie nadają się na promowanie ich firmy.

Pani Rutowicz dostała od nas samochód do pełnej dyspozycji – potwierdza w rozmowie z Faktem Magdalena Stolarska, organizatorka targów. – Wybraliśmy ją, bo ze swoim wizerunkiem kojarzy się z męskimi fascynacjami.

Samochód Joli jest jedynym egzemplarzem w Polsce. A co ona pokaże za taki podarunek? Myślicie, że na lateksach się skończy? Nie ma nic za darmo!

Popatrzcie na samochód Joli
Foto1
Foto2

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.