Rutkowski zdradza scenariusz swojego serialu (video)

Opublikowany został pilotażowy program rapera Gorzkiego pod tytułem “SB czyli Show Biznes”, którego gościem jest Krzysztof Rutkowski.

W programie tym znany detektyw zdradza niemalże cały scenariusz swojego autorskiego serialu, o którego emisję jak mówi starają się dwie największe polskie stacje telewizyjne – komercyjne.

W minucie 27:13 poniższego programu Rutkowski zdradza, iż główną rolę w nim zagra Marek Włodarczyk, wyjaśnia również jaka będzie jego rola w tym filmie. Jak wyjawia w serialu zagra również sam detektyw i jego pracownicy, a scenariusz do kolejnych odcinków pisany będzie na podstawie rzeczywistych zleceń .W rozmowie Rutkowski krytykuję także rząd, zapowiadając rozłam koalicji, a także domaga się przeprowadzenia sondażu nt. jego działań wewnątrz policji (czas 08:18), której działania tradycyjnie już krytykuje słowami “nie ma zagrożenia, że człowiek w slipach zacznie strzelać!” (czas 10:49)

>Zapowiadając produkcję serialu oraz filmu o Madzi z Sosnowca, Rutkowski najwidoczniej czuje się specem od kinematografii, o czym świadczyć może krytyka wobec Patryka Vegi i jego filmu “Stawka większa niż śmierć”.

Najsłynniejszy polski detektyw recenzuje film o Hansie Klossie słowami “Patryk nie gniewaj się na mnie, bo znamy się osobiście, ale zrobiłeś po prostu koszmar! – wykorzystując makietę i wapno, gdzie zima jest robiona na zasadzie pochlapania ziemi wapnem”   (czas 15:09)

W trakcie wywiadu mówi również co by zrobił, gdyby wygrał w totolotka (czas 23:10), a także przyjmuje kolejne zlecenie w trakcie programu (czas 31:42), którym jest rozwiązanie tajemnicy zasypanej studni.

Rutkowski zapowiada również finał toczącego się postępowania wobec Katarzyny Waśniewskiej, które jego zdaniem może zakończyć się dla niej karą za wykroczenie cmentarne, a nie przestępstwo.(czas 36:22)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.