,  

Rutkowski o gwieździe Miłości na bogato: Chciała zabić Orzechowską z zazdrości!

Fotoszok.pl
Gwiazda serialu “Miłość na bogato”, a zarazem finalistka programu “Top Model” Marcela Leszczak otruła inną znaną celebrytkę Agnieszkę Orzechowską.
Celebrytka zbrodni dokonała na tle zazdrości o swojego chłopaka. W akcję włączył się najbardziej znany polski detektyw Krzysztof Rutkowski.

Na szczęście cała ta historia to tylko plan teledysku do utworu “Memento Mori”, pochodzącego z nowej płyty rapera Gorzkiego “Inter Arma Caritas”, z której całkowite dochody przekazywane są na rzecz diagnozy i terapii dzieci z autyzmem, przy fundacji “Nowa Nadzieja”. Teledysk od dziś zobaczyć można w sieci pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=aI2EnwNZQng&list=UUxDxOIeN_bpErXjCV9co8PQ , natomiast płytę nabyć można przez stronę fundacji www.sklep.nowanadzieja.com.pl

“Zależy nam na wsparciu mediów i każdego użytkownika portalów społecznościowych. Czym więcej wyświetleń teledysku i kliknięć w wyświetlane reklamy, tym więcej pieniędzy trafi na rzecz diagnozy i terapii dzieci z autyzmem oraz programy uświadamiające młodych rodziców, a problem jest poważny, albowiem Centers for Disease Control and Prevention (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) oraz największa na świecie organizacja zajmująca się autyzmem Autism Speaks ogłosiły niedawno, iż 1 na 68 dzieci ( w tym 1 na 42 chłopców) zapada na spektrum autyzmu. Dlatego właśnie zależy nam na jak największym dotarciu poprzez rozrywkę do odbiorców, przekazując im treść, a jednocześnie zbierając pieniądze na leczenie tych dzieci. Z tego też względu całkowite dochody z mojej płyty trafiają na rzecz fundacji i właśnie dlatego tym bardziej zachęcam do jej kupna w sklepie fundacji” – tłumaczy Gorzki.
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.