Rusin umoczyła pieniądze w nieruchomości

ImageKinga Rusin znana jest nie tylko jako prezenterka w telewizji ale również jako bizneswomen.


Rusin jest właścicielką 400-metrowej willi w Wilanowie, 200-metrowej w Konstancinie i 150-metrowego apartamentu na Mokotowie jak donosi Na żywo.

Jednak zaradna bizneswomen popełniła błąd zakupując ostatnie mieszkanie, gdyż dla  jego zakupu zaciągnęła kredyt. Kredyt wzięła we frankach, który w dniu zaciągnięcia długu kosztował 2,17 zł. Apartament kosztował ją 2,5 miliona. Jeżeli wzięła kredyt na całość , ma obecnie do spłacenia już ponad 3,3 miliona.

Ale na biednego nie trafiło, Rusin dobrze zarabia a na dodatek dostaje wysokie alimenty od Lisa na dwie córki, jest to kwota koło 20 tysięcy zł miesięcznie.

Kinga jednak nie może przeżyć , że aż tyle straciła na zakupie ostatniej nieruchomości i mówi w Na ywo : Gdy podpisywałam umowę z bankiem, frank kosztował 2,17 . Teraz mocno skoczył do góry. Kredyt zaciągnęłam na zakup nieruchomości, mam go spłacić w ciągu 30 lat. Liczę na to, że w tym czasie sytuacja zmieni się na tyle, że nie będę musiała martwić się gigantyczną stratą.

No cóż, mieszkać miała gdzie. Nie musiała kupować jeszcze jednego mieszkania. A co mają powiedzieć ci, którzy nie mają takich dochodów a mieszkanie musieli kupić bo nie mieli gdzie mieszkać?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.