,  

Rusin rozpoczyna wojnę z Richardson!

  Kinga Rusin ma konkurencję, do tej pory nie zagrożona Rusin , teraz będzie walczyć z Moniką Richardson o status TVN.


Monika Richardson zaczyna swój nowy rozdział życiowy. TVP nie podpisało z nią dalej umowy o pracę, ale TVN podało Monice pomocną dłoń i być może chce zrobić z niej nową twarz stacji. I tu jest problem, do tej pory twarzą była Kinga Rusin. Teraz będzie musiała zmierzyć się z Richardson i pokazać jej gdzie raki zimują.

Dziennikarka na dobry początek dostała propozycję poprowadzenia wielkiego objazdowego show "Christmas Gala". Ale jak się okazuje o tę posadę wystartowała też Kinga Rusin. A jest o co powalczyć. W końcu 200 tysięcy zł. nie chodzi piechotą.

Już podczas jej udziału w show "Taniec z gwiazdami" szefostwo sprawdzało reakcję widzów na osobę Moniki. Jak się okazało, wtedy była jedną z najbardziej ulubionych gwiazd w programie – zdradza SE osoba z branży.

Kinga Rusin jak na razie mało ma pracy. Od chwili kiedy skończyła się poprzednia edycja You Can Dance, prowadzi tylko w weekendy Dzień dobry TVN i to na zmianę z Mołek.

Rusin panicznie boi się konkurencji. Nie od dziś wiadomo też, że Kinga nie jest ulubienicą pracowników stacji. Wszyscy wolą schodzić jej z drogi. Oparcie miała tylko w szefostwie, póki dobrze wypadała w sondażach
– tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem" osoba pracująca w stacji.

Rusin za pracę obecnie bierze około 50 tysięcy zł choć mało co robi. Richardson dostanie 30 tysięcy. Rachunek prosty, która jest bardziej opłacalna. Mało  tego Monika jest bardziej popularna od Kingi, przynajmniej tak wykazują badania popularności.  W rankingu najmniej lubianych gwiazd, Richardson się nie zakwalifikowała a Rusin była w pierwszej 20.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.