Rusin miała wypadek

Na szczęście nic się jej nie stało.

Tuż przed finałem ostatniej edycji You Can Dance Kindze Rusin odnowiła się kontuzja kręgosłupa. Wtedy jurorka wiła się z bólu. Dziś już bólu nie pamięta i próbuje swoich sił a motorze. Przeciwny temu jest jej nowy facet Marek Kujawa. Kindze jednak nie może nic przeszkodzić w dążeniu do celu i już próbuje swoich sił na dwuśladzie. Zachęca ją tym bardziej fakt, że stanie w korkach nie jest przyjemne i wielu znajomych już przesiało się z aut na motorynki.

Kinga jest osobą praktyczną. Złości ją, że tak dużo czasu traci stojąc samochodem w korkach. Przykład znajomych, którzy przesiedli się na skutery, zrobił na niej wrażenie. – mówi w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie znajoma prezenterki.

Kinga kilka prób ma już za sobą, które nie skończyły się najlepiej.

Szło jej świetnie, ale moment nieuwagi no i zaliczyła wywrotkę – mówi znajomy. Trochę się potłukła, ale wcale jej to nie zniechęciło. Powiedziała, że jeśli nadal będzie jej to sprawiać przyjemność, pomyśli o kursie jazdy na motocykluJest przerażony tym, że Kinga może prowadzi motocykl . Marek lubi adrenalinę, ale jazdę na dwukołowych ścigaczach uważa za zbyt niebezpieczną. Do tego przeraża go nieprzewidywalne zachowanie innych kierowców. Szczególnie teraz, po wypadku Jarosława Wałęsy, gdy tyle mówi się o niebezpieczeństwach związanych z jazdą motorem, stał się jeszcze bardziej czujny i stanowczo jej to odradza.

Wyobrażacie sobie Rusin na motorze jak śmiga między samochodami?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.