, ,  

Rusin i Lis piorą rodzinne brudy!

Kiedy zakończy się ta walka byłych małżonków?

To dopiero jest początek wojny między  byłymi małżonkami. Zacznie się tak na prawdę, wtedy kiedy w księgarni znajdzie się książka Kingi Rusin. Na początek Kinga chce wszystkich przygotować na to co znajdzie się w jej pamiętniku a może felietonie z życia kobiety, udzielając wywiadów tu i tam na przykład Twojemu Stylowi, w którym powiedziała między innymi.

Poczucie winy miałam nawet wtedy, gdy najwięcej dawałam rodzinie. Cały czas czułam się niewystarczająco dobrą matką, żoną, kochanką. Byłam czterodaniową gospodynią domową, wydawało mi się, że odgrzewanie zupy ambitnej kobiecie nie przystoi. (…) Wciąż myślałam: czego chcę, co mi by sprawiło przyjemność? Więc jakieś wystawy, koncerty, to, co dotąd w domu uważało się za „fanaberie”.

Pięć lat temu czułam, że zaczynam od zera, siadałam na podłodze w tym  dużym domu i płakałam, że nie mam siły wstać. I myślę, że my, kobiety po  przejściach, mamy coś wspólnego: poczucie, że grunt się usuwa spod nóg,  że nie ma żadnego wsparcia.

Kilka lat temu Lis się wypłakiwał tabloidom.

Przez pierwszych 10 miesięcy życia Poli byłem z nią z niewielkimi wyjątkami 24 godziny na dobę. (…) Kiedy mama Poli miała coś do zrobienia w Los Angeles, zostawałem tydzień z pięciomiesięczną Polą sam i nie miałem z tym najmniejszego problemu.(…) Kiedy chciała postudiować, przez kilkanaście miesięcy byłem z nią sam w każdy weekend od rana do wieczora. I o nowym związku: Tu przynajmniej miałem pewność, że nie jestem ani portfelem, ani trampoliną.

Piekło, które dzieciom fundują dorośli, wcale nie musi wynikać z samego  faktu rozstania. W większym stopniu niż rozstanie problemem jest  sytuacja, w której dzieci stają się narzędziem, przedmiotem w grze,  kiedy próbuje się dzieci wygrywać przeciwko komuś, albo, używając  dzieci, próbuje się wygrywać coś dla siebie. Prywatnie lub zawodowo.

I jak sugeruje tabloid, brakuje teraz wersji Hani Lis, obecnej żony Tomasza Lisa i byłej przyjaciółki Kingi Rusin.

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.