Rubik będzie śpiewał!

 Tworzy musical i będzie w nim śpiewał!

Kapif


Tego jeszcze nie było. Do tej pory znany polski kompozytor jedynie komponował  i dyrygował orkiestrze czy chórowi. Teraz ma się to z mienić. Dyrygent weźmie udział w musicalu.

– Sam będę też śpiewał w sztuce! – zapowiada kompozytor.

Musical, który powstaje ma być na miarę Mamma mia, który odniósł wielki sukces w kinach. Rubik współpracuje  ze Zbigniewem Książkiem . Robocza nazwa przedstawienia brzmi Niech mówią, że to nie jest miłość.

W musicalu już wiadomo zobaczymy Andrzeja Grabowskiego. Rubik będzie grał jedną z głównych ról [jakoś nas to nie dziwi].

W scenariuszu jest jedna piosenka, którą śpiewa kompozytor czyli ja – wyjaśnia pan Piotr, który do tej pory występował na scenie jedynie jako dyrygent orkiestry. Teraz zaś będzie grał i śpiewał swoje kwestie tak jak towarzyszący mu aktorzy – donosi Fakt.

Skąd pomysł, by Rubik grał w filmie?

– To jest historia na faktach, jakby o nas samych, czyli mnie i Zbigniewie Książku. O różnych rzeczach, które nas dotknęły i pozytywnie, i negatywnie. To historia nie tylko o powstawaniu musicalu i o miłości, ale też o tym, jak czasami łatwo jest oszukać młodych ludzi. I rzeczywiście zagram w musicalu samego siebie
– zdradza muzyk.

Jedno jest pewne, wielu jest takich, którzy chcą usłyszeć jak śpiewa Rubik. Ale pewne jest też, że technika jest na tak wysokim poziomie, że nawet jeśli kompozytor nie potrafi śpiewać, technicy skorygują to i wyjdzie cudnie.

Czytaj też: Sadowska dostała burę od TVP
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.