Rozwodzą się!

ImageI to jeszcze w tym miesiącu a rozprawa ma być tylko jedna!


Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się rozprawa rozwodowa Edyty Górniak i Darka Krupy. Małżonkowie dogadali się na tyle, że rozprawa ma być jedna . Nie będzie prania brudów.

Edyta z Darkiem chcą rozwodu, i to jak najszybciej. Lada dzień może być złożony pozew rozwodowy i rozprawa odbędzie się już niebawem. To pewne – zdradzają nam przyjaciele pary.

Adwokaci już pracują nad rozwiązaniem tego związku.

Obydwoje uznali, że rozwiodą się bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron. Więc skończy się tylko na jednej rozprawie – wyjaśnia dla SE informator.

Gdy pójdą do sądu, będą mieli już ustalone szczegóły co do opieki nad Allankiem. Będzie również ustalony podział majątku, który liczy kilka milionów złoty. Kto co dostaje jeszcze nie wiadomo, cały czas się dogadują. Willa w której mieszka obecnie Krupa w Milanówku, być może pójdzie na sprzedaż a warta jest koło 3 milionów. Uzyskane pieniądze będą do podziału pomiędzy Górniak i Krupą.

Krupa zyska jednak na samochodzie, lexus ls 460 wartego ponad 200 tys. zł, ponieważ Edyta nie ma prawa jazdy. Adwokaci pracują nie tylko nad rozłączeniem finansowym pary, ale umową menedżerską już prawie byłego męża piosenkarki.


Chodzi o to, aby Krupa przestał być prawnie i formalnie osobą, która dogląda jej interesów. Krupa nie jest chyba przeciwny, bo obydwoje chcą, aby cała rozprawa przebiegła cicho i bezboleśnie. Oni mają po prostu dosyć zawieszenia w próżni i szumu medialnego, który wokół nich się dzieje. Wiedzą, że najbardziej na tym wszystkim może ucierpieć ich dziecko
– tłumaczą ich znajomi.

Najgorętszy pary to dziecko. Gdy dochodzi do rozmowy o nim, zaczyna robić się gorąco. adne z nich nie chce zrezygnować z opieki nad malcem.

Jednym z wariantów zaproponowanych przez prawników jest propozycja, która mówi o tym, że Krupa będzie płacił alimenty, a w zamian będzie miał nieograniczony niczym kontakt z jedynakiem – czytamy w Super Expressie.

Będzie wrzało. Edzia nie daruje Darkowi syna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.