Rozwód wisi w powietrzu?

 Wiśnia zazdrosny o karierę swojej żony, twierdzi że ta ma rozkojarzoną jaźnie!

foto/Mazur


Małżeństwa Michała Wiśniewskiego rozpadały się albo z powodu zakochania się w innej kobiecie albo z powodu zazdrości o karierę tej drugiej . Póki Marta Wiśniewska zajmowała się swoimi przyziemnymi sprawami jak niańczenie dzieci wszystko było OK, to Michał był tą gwiazdą. Kiedy Mandarynie zachciało się kariery na scenie, która i tak w końcu  okazała się wielką klapą, Michałowi nie spodobało się. Zazdrość zniszczyła związek.

Trzecia żona Michała Ania urodziła dwójkę dzieci, cały czas udzielała się w zespole Ich Troje. przyszedł jednak czas kiedy Ania przyjęła nick Aniqa i rozpoczęła karierę solową, którą w końcu przerwała by wspomóc Ich Troje.

Ania jednak znowu zapragnęła zaistnieć sama i nadarzyła się okazja by wystąpić w show Tylko nas dwoje. W końcu z jej pracy Wiśnia mógł jechać do krajów arabskich na leczenie swojejłuszczycy. To jednak nie wystarczyło by być zadowolonym. Michał zarzuca Ani, że w domu ma dwie kobiety Anię i Anigę. Gdyby Aniqa była Anią, nie wzięła by udziału w tak podrzędnym show….

„Myślę, że ten program to sukces Aniqi, a porażka Ani Wiśniewskiej. Ania Wiśniewska nigdy by w tym programie nie wzięła udziału. Wokalistka Ich Troje zajęłaby się raczej pisaniem tekstów na nową płytę zespołu. Trzymałaby poziom, a tu niestety wokalistka pokazała ułomność, a i dodatkowo – chęć zaistnienia. I to się udało
” – komentuje Michał na swoim blogu udział żony w „Tylko nas dwoje”.

Pisała teksty dla IchTroje? A kto pisał wcześniej zanim Ania weszła do zespołu? Jeszcze troche to Ania będzie winna, że zespół się rozpada! Ale to jeszcze nie wszystko…

„Myślę, że czas na to aby Ania Wiśniewska prywatnie nią została, ale wyszła na estradę jako Aniqa. I wtedy podjęła decyzję, czy mają sens słowa: Zawsze pójdę w twoją stronę… To ona musi podjąć decyzję” – pisze.

Do Michała, czas się podnieść i nie obciążać żony wszystkimi obowiązkami. Teksty może pisać kto inny, chociażby sam Michał Wiśniewski. Ma tyle wrażeń na covdzień, że jest o czym pisać.

Tak to jest jak facet nie ma j…

Zobacz też: Czy chora Cichopek wystąpi w bikini?
źródło: Fakt.pl, blog Michała i Ani Wiśniewskich


Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.