,  

Rozstaną sie już na pierwszej rozprawie!

ImageEdyta Górniak i Darek Krupa chcą by ich rozwód się nie ciągnął , podpiszą rozwód już na pierwszej rozprawie rozwodowej.


Darek Krupa i Edyta Górniak chcą jak najszybciej mieć za sobą wszelkie formalności rozwodu. Od wielu miesięcy mieszkają osobno, nie ma pożycia małżeńskiego więc i nie powinno być przeszkód by właśnie na jednym spotkaniu się zakończyło.

Na dodatek wszystkiego kwestia majątku też jest omówiona przez prawników.

Dom, w którym małżonkowie mieszkali przez ostatnie lata, zatrzyma Krupa. Górniak zaś zachowa swój apartament w Wilanowie, a także dom w Portugalii, który kupiła jeszcze przed ślubem. Wszystkie prawa do piosenek, które Edyta nagrała w czasie małżeństwa, a które wyprodukował jej mąż, należą tylko do piosenkarki. Małżonkowie uzgodnili też sposób opieki nad synkiem. Będą się nim zajmować na zmianę, czyli tak, jak to robią teraz
– donosi Fakt.

Z podziałem majątku nie było łatwo, rozmowa poprzez prawników utrudniała podział i ciągnęło się znacznie dłużej niż sami przypuszczali.

Dodatkowo piosenkarka do końca nie mogła się zdecydować na podpisanie wszystkich potrzebnych dokumentów. Nie jest tajemnicą, że wszystkie te papiery, paragrafy trochę ją przerażały, bo gwiazda nigdy nie zajmowała się podobnymi rzeczami. Zawsze miała od tego sztab ludzi. Tym razem jednak musiała wgryźć się w prawniczy i zagmatwany język. Choć nie było łatwo i piosenkarka odsuwała moment złożenia podpisu, wreszcie się udało
– czytamy dalej .

Jakoś nas to nie dziwi. Górniak zawsze jest spóźniona lub unika pewnych spraw czy spotkań.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.