Rozbujana Węgorzewska

Już 15 czerwca o 18:30 na antenie telewizji TVR wyemitowany zostanie kolejny odcinek cyklicznego programu “Kowal Gwiazd” .

Tym razem w asyście prowadzącego program rapera Gorzkiego oraz znawcy rękodzielnictwa Dominiki Szkudlarek, młodzi adepci prestiżowej Akademii Kowala przygotują specjalny projekt hamaka ogrodowego dla znanej divy operowej oraz jurorki programu “Bitwa na głosy” Alicji Węgorzewskiej.

 

Pod jej nieobecność kamery dokładnie zwiedzą jej dom, położony w spokojnym zakątku warszawskiego Mokotowa, urządzony w stylu klasycznym.

W trakcie programu Gorzki ujawni również szkice prac światowej sławy artysty Rafała Olbińskiego, przygotowywane dla Alicji na rzecz oprawy tegorocznej edycji Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy, na którym już drugi rok Węgorzewska sprawuje funkcję Dyrektora Artystycznego.

 

Zdjęcia nowej bramy Michała Wiśniewskiego znajdują się w załączniku, a na kolejne premierowe odcinki programu „Kowal Gwiazd” zapraszamy do TVR w każdą sobotę o godz. 18:30 , a spóźnialscy powtórki oglądać będą mogli w telewizjach regionalnych (m.in. aMazing, ProArt, Tv Regionalna …) w soboty o godz. 18:00 . Celem programu jest promocja młodych artystów praktykujących rękodzieło oraz jakość polskich produktów, wyróżniająca się na tle zalewającej świat chińszczyzny.

 

Produkty wykonane dla gwiazd ukazywać będą się w limitowanej serii 11 egzemplarzy, z czego jedna trafi do gwiazdy programu, a 10 pozostałych widzowie zakupić będą mogli poprzez dobroczynny portal www.kupujipomagaj.pl, a dochody z aukcji trafią na rzecz fundacji wspierającej dzieci autystyczne “Nowa Nadzieja”, w ramach ogólnopolskiego projektu gwiazd “Pomaganie jest trendy”.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.