,  

Rosati zrobiła awanturę na Okęciu!

 Weronika Rosati uważa się za mega gwiazdę, nie pozwoliła  skontrolować się na lotnisku.


Wczoraj przed południem Weronika Rosati wraz z mamą Teresą Rosati leciały z Okęcia do Los Angeles. Weronika ubrana w czarne leginsy, koszulkę z wizerunkiem Madonny i kurtkę, matka aktorki już bardziej elegancko. W pewnej chwili Weronika miała poddać się rutynowej kontroli przez strażnika lotniska. Wtedy doszło do awantury.

Pani Weronika uznała, że gwiazdy takiego formatu jak ona nie powinny być poddawane kontroli. Kłóciła się o to z panem ze straży który w spokojny sposób starał się wytłumaczyć że jest pasażerem jak każdy inny człowiek i obowiązuje ją taka sama kontrola. Weronika nie chciała zdjąć kurtki i wyrzucić zabronionych płynów. Uznała to za "jakiś żart" i co chwilę powtarzając,że jest Weroniką Rosati i leci do Los Angeles! Krzyczała na Pana z kontroli, że przez jego "widzimisię" ona biedna spóźni się na samolot oczywiście dodając że lecący do Los Angeles – donosi nasza czytelniczka.

Weronika Rosati po tym jak wystąpiła w Tańcu z gwiazdami i w serialu Majka chyba myśli, że jest wielka gwiazda, chociaż w wywiadach zawsze zaprzecza by się kiedykolwiek unosiła i uważała za kogoś lepszego. Ludzie chyba nie zmyślają, a jeśli mieli spotkali się z tak kapryśnymi gwiazdami mogą zawsze napisać na donosy@gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.