,  

Rosati znalazła wybawcę!

 Weronika Rosati wpadła w dołek po tym jak wyleciała z show Taniec z gwiazdami.


Weronika Rosati w końcu ma szansę wyrwania się z pod opieki nadopiekuńczej matki. Tą szansą jest partner Weroniki z serialu Majka, który nie długo wejdzie na ekrany TV TVN, Andrzej Andrzejewski.

Do tej pory Weronika była pod opieką swojej zaborczej matki. Weronikę na treningi do show Taniec z gwiazdamizawoziła mamusia. Weronice nie można było przyjąć byle jakiej roli ani tej rozbieranej.  Fryzura , którą Weronika ma, ma od lat tę samą. Czy kiedyś w końcu zmieni te długie,  kręcone , mroczne loki w coś lekkiego co doda jej delikatności na twarzy?

Być może nadszedł dla niej właśnie taki czas.  Weronika pokazała się w towarzystwie Andrzeja na rozdaniu Złotych Kaczek. O dziwo nie było tam jej matki. Do tej pory znajomi martwili sie o aktoreczkę.

– Ona gaśnie w oczach. Nie chce się spotykać z przyjaciółmi, rzadko odbiera telefon[pewnie mama kontrolowała kto dzwoni], wciąż jest bardzo smutna. Potrafi się zmobilizować jedynie do wyjazdu na plan zdjęciowy, ale w wolne dni niekiedy nie wychodzi nawet z łóżka – mówiła Faktowi osoba z otoczenia Rosati. – Stwierdziła, że nic już jej nie cieszy i czuje się bardzo samotna – dodała przyjaciółka gwiazdy.

Przyjaciele Weroniki wiedzieli, że jedynym wyjście z sytuacji jest nowa miłość, która napędzi w nią energii i wyrwie z pod skrzydeł mamusi.

Foto 1 Czy oni wyglądają na zakochanych?
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.