,  

Rosati żąda przeprosin i pieniędzy od Krupy!

Weronika Rosati twierdzi, że miała na sobie sztuczne futro.

Weronika Rosati nie pozostawiła w spokoju wypowiedzi Joanny Krupy dla jednego z tabloidów plotkarskich w sprawie fura jakie mała na sobie aktorka podczas jednej z imprez. Weronika twierdzi, że miała na sobie sztuczne futro a tabloid zastanawia się, czy sztuczne futra też drażnią modelkę.

Po pierwsze chciałabym zdementować informację, jaka się pojawiła w mediach – jakoby na inauguracji Warszawskiego Festiwalu Filmowego Weronika Rosati pojawiła się w prawdziwym futrze. Oświadczam, że było to sztuczne futro.

Po drugie, w związku z tymi informacjami, na stronie jednego z portali internetowych , Joanna Krupa personalnie zaatakowała Weronikę Rosati w wyjątkowo obraźliwy sposób. Słownictwo pani Krupy jest skandaliczne, a wypowiadanie się publicznie w ten sposób nie może pozostać bez odpowiedzi. Dlatego też, jako menadżerka Weroniki Rosati oczekuję od pani Joanny Krupy publicznych przeprosin skierowanych do mojej Klientki oraz wpłaty kwoty 10.000 PLN na rzecz organizacji PETA, o której wspomina pani Krupa.

Pani Krupa być może nie wiedziała, czy było to futro sztuczne, czy prawdziwe – tym bardziej jednak nie powinna była trak obraźliwych słów wypowiadać publicznie. (…) Oczekujemy publicznych przeprosin i po prostu liczymy, że pani Joanna Krupa jest na to gotowa.

Myślicie, że Krupa przeprosi i zapłaci?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Rosati żąda przeprosin i pieniędzy od Krupy!

You must be logged in to post a comment.