,  

Rosati się nie rozbierze (zdjęcia)

 Weronika Rosati nigdy się nie rozbierze!


Pasją Rosati to aktorstwo, jednak nie poświęci się temu całkowicie. gdyby dostała propozycję rozbieranej roli, nigdy się nie zgodzi.

Kilka miesięcy temu dostała propozycję zagrania we francuskim filmie. Gdyby przyjęła rolę a w niej rozebrała się, być może dziś była by już sławna. Ona jednak odmówiła.

To był zwykły szantaż emocjonalny i psychiczny. Wiem, że niektórzy się na to godzą, ale ja nigdy nie idę na kompromisy, jeśli chodzi o moją karierę – mówi zdecydowanym głosem.

W jakim więc filmie by chciała zagrać Weronika? Ona ma swoją własną wizję na zrobienie kariery.

Marzy mi się, by na przykład za pięćdziesiąt lat ktoś powiedział: „Pamiętacie ten film? A jak fajnie zagrała tam ta Weronika Rosati!”. Gdyby przydarzyło się kilka takich filmów, byłoby dobrze – mówi.

Podobno na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć, francuski reżyser chciał zmusić Weronikę do rozebrania się.

To wyszło na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć, to był zwykły szantaż emocjonalny. Ta scena była zupełnie bez sensu. Chodziło jednak o to, że jeśli ja już wcześniej coś uzgadniam z reżyserem i producentem, jeśli mówię im, dlaczego się nie rozbiorę, a oni mówią: „OK, nie ma problemu, tego nie musisz robić”, a potem stosują tego typu zagrywkę, to ja już wiem, że nawet jeśli zagrałabym tę scenę, to czułabym się bardzo niefajnie i niepewnie. Po prostu straciłam zaufanie – opowiada.

Mimo wszystko cieszę się, że sprawa z francuską produkcją tak się zakończyła i że stało się to, co się stało. Bo większy problem pojawiłby się, gdyby już na planie zorganizowano mi taką sytuację i dopiero wtedy dowiedziałabym się, że nie mogę mieć zaufania do produkcji. A to jest coś najgorszego dla aktora. A poza tym zaraz potem przyszła propozycja zagrania w serialu „Po prostu Majka” i jest fajnie – mówi zadowolona.

Ale z takiej roli świat jej nie pozna. Być może wystarcza jej mała rólka. Wróćmy jednak do Weroniki w Tańcu z gwiazdami. Kiedy wszyscy uczestniczy chudną, ona najwyraźniej przybrała na wadze.  Popatrzcie na zdjęcia.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
foto 4
Foto 5
Foto 6

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.