,  

Rosati płakała na planie u Holland

 Weronika Rosati za wszelką cenę chce udowodnić, że jest wielką aktorką, jednak sceny na planie filmu Agnieszki Holland, przerosły ją.

                                                                           kapif


Gdy Weronika Rosati dostała niewielką rólkę w najnowszym filmie Ukryci Agnieszko Holland, była szczęśliwa. Weronika od zawsze chciała udowodnić jaką jest zdolną dziewczyną  i że potrafi zagrać wszystko. Jednak rola ydówki ją przerosła.

Sceny z udziałem Rosati były wielokrotnie powtarzane, a ona sama zupełnie nie nadążała za wskazówkami reżyserki. Holland ponoć wciąż była niezadowolona ze sposobu grania Weroniki, a jej irytacja w końcu przeniosła się na resztę ekipy. Wreszcie po wielu dublach udało się nakręcić pierwsze sceny z udziałem gwiazdki, ale Weronika podobno schodziła z planu ze łzami w oczach – dowiedział się Fakt.

Agnieszka Holland nie jest aniołem dla swoich aktorów. U niej trzeba być bardzo zdolnym i jeszcze bardziej pracowitym, jeśli ma się dostać szansę zagrania w filmie. Nie jeden aktor płakał , popłakała się też Rosati. No cóż, życie aktora i praca nie jest łatwa. Ale ona o tym wie.

Zobacz też: Gajos: Jestem trochę wyciszony
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.