, ,  

Rosati przegrała ze studentką!

 Weronika Rosati pobierała nauki aktorstwa w amerykańskiej szkole, z której  zrezygnowała, dlaczego?


Weronika  miała parcie na szkoło, chciała już grać i to w największych rolach filmowych, jednak co się stało, że takiej do tej pory nie dostała?

Pewnego dnia TVN zbierało chętnych do zagrania w nowym serialu, który ma zastąpić naszą ulubioną BrzydUlę, Po prostu Majka. Rosati pojawiła się w grupie chętnych i od razu myślała, że dostanie główną rolę. Jednak producenci posłali ją do castingu, na którym przegrała z nieznaną jeszcze nikomu Joanną Osydo, studentką aktorstwa!

Weronika zagra jednak w serialu, ale dostała małą nieznaczącą rolę.

Weronika pojawi się w serialu, jednak będzie to tylko poboczny wątek – potwierdza dyplomatycznie osoba związana z produkcją serialu.

Aktorka, jeśli można ją tak nazwać, porzuciła renomowaną szkołę w USA, odrzuciła główną rolę we francuskiej produkcji, tylko dlatego że miała się rozebrać.  Tym samym pogrzebała jak na razie swoją wielką karierę aktorską.

Znane nazwisko na nic jej się zdało, gdy brak jest umiejętności, może czas pomyśleć nad innym zajęciem? Może nad projektowaniem butów, wszak sama zakłada zbyt duże, nauka w tym kierunku zapewne by jej pomogła dopasować odpowiedni rozmiar dla siebie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.