,  

Rośnie konkurencja Sarze May

 W sieci pojawia się co raz więcej blogów, na których można przeczytać krytyczne uwagi o naszym show-biznesie i osobach go reprezentujących.


Sara May póki co nie ma sobie równych, ale jak mówią licho nie śpi i powinna czuwać, bo któregoś dnia znajdzie się taki, który będzie lepszy od niej.

Już raz pisaliśmy o takim, który chciał dorównać słynnej blogerce, był to jednak jedyny raz, ktoś nie wytrzymał. Dziś mamy kolejny blog, naszego czytelnika, który próbuje swoich sił w krytykowaniu i ocenianiu jak sam pisze, kondycji show-biznesu. Waldek podsumował kilka gwiazdek i napisał co w ogóle myśli o show-biznesie.

I jak napisał nasz czytelnik: Dziś nie ma już tej samej Edyty Górniak sprzed lat. Nikt już nie pamięta sukcesu niezastąpionej Edyty Bartosiewicz czy wspomnianej wcześniej Magdy Femme. Na szczęście obie Panie wracają i mam nadzieję, że powrócą z sukcesem.

My też taką mamy a więcej możecie przeczytać o tym co myśli Waldek Pawlak, nie mylić z Waldemarem Pawlakiem na jego blogu:  Lans i miernota, czyli kondycja polskiego

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.