,  

Romans Górniak to gra?!

ImageWprost Light poprosił ludzi z branży show-biznesu o wypowiedź, co myślą o zachowaniu Edyty Górniak.


Wielu ludzi z branży czuje się zażenowani tym co wyprawia Edyta Górniak w mediach ze sobą i swoją rodziną.

Ewa Bem powiedziała, że takie zachowanie jest niegodne artysty a nawet człowieka.

Nie takie numery już robiono – mówi Ewa Bem. Jeżeli rzeczywiście jest to zaplanowana akcja marketingowa, żeby zrobić szum i sprzedać płytę, to jest to niegodne artysty, ale przede wszystkim niegodne człowieka. Odrażające po prostu.

Mąż i zarazem menedżer piosenkarki miał zostać odrzucony w nocy z 20 na 21 kwietnia
– czytamy w tygodniku. To wtedy Górniak wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Milanówku. Przypuszczenie, że była to wyreżyserowana przez Edytę Górniak akcja medialna, potwierdza m.in. dziennikarz muzyczny Hirek Wrona: "Wszystko, co dzieje się wokół Edyty Górniak, to jeden wielki marketing. I to od wielu lat. To marketing, który ma zwiększyć zainteresowanie produktem."

Największym błędem Edyty Górniak jest przenoszenie pracy zawodowej do domu i odwrotnie – mówi… Maja Sablewska.

To śmieszne, gdy Sablewska radzi Edycie żeby "prywatnych spraw nigdy nie przekładać na marketingowe rozgrywki" oraz "nie włączać rodziny w sprawy zawodowe". Szkoda, że D0da się tego  nie nauczyła od niej.

Edyta Górniak ma wyjątkowy głos. al mi piosenkarki w związku z tym, co dzieje się wokół niej w mediach – mówi Gosia Andrzejewicz.

Lepiej wypowiada się Izabela Trojanowska , która powiedziała : Jeżeli to jest zagrywka marketingowa, to w porządku, że prasa się w nią miesza.

Jak myślicie to zagrywka marketingowa? A nawet jeśli, to my ją zapamiętamy na pewno inaczej. Jako rozhisteryzowaną, niezrównoważoną, egoistyczną Edytę Górniak.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.