, , ,  

Romans Dody i Nergala to fikcja?!

 Ich romans powstał dla lansowania się?


Piotr Tymochowicz, to specjalista od wizerunku. Od jakiegoś czasu Tymochowicz pojawia się na tabloidach, by omawiać zachowanie się gwiazd. Ich emocje i psychiczne problemy. W tym tygodniu na tapecie jest Doda i Nergal.

Nie wykluczam, że transakcja między nimi może miec charakter finansowy
– ocenia Tymochowicz. Bo znowu mówi się o Dodzie, stwarzając iluzję, że piosenkarka jest estradowo żywa. Nie bez znaczenia jest fakt, że zamieszanie wokół niej nastąpiło w momencie gdy oboje mówili o nowych płytach. Przeciez zespół Darskiego wydał krążek na początku sierpnia, Rabczewska zaś zapowiada kolejny album w przyszłym roku.

Płyta Adama Darskiego po tournee w Stanach, jest najlepiej sprzedającą się płytą w kraju. Tymochowicz twierdzi, że nie ma tu żadnego zbiegu okoliczności.

W momencie kiedy następuje powtarzalność i tzw. wysycenie repertuaru skandali to sięga się po najprostszy element PR-u czyli "kto z kim sypia". Moim zdaniem wspólne zdjęcia Dody i Nergala zarobione przez paparazzi są skrajnie niewiarygodne. Mają znamiona ustawki. Za pomysłem tego związku nie kryje się żadna idea. Gdyby Doda np. połamała na scenie półksiężyc, byłoby to o wiele bardziej interesujące, bo tajemnicze.

Czas pokaże jak to na prawdę z nimi jest. Może za miesiąc już nie będą razem a może za rok pojawi się ich wspólny dzidziuś.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.