, ,  

Romans córki tenora Marka Torzewskiego (zdjęcia) (video)

 Co ma wspólnego Agata Torzewska, córka słynnego tenora polskiego Marka z Gorzkim?

EXCLUSIVE!


Pamiętacie romans Dody z Czajczyńskim? To był romans na zakład. Jakub Czajczyński bogaty biznesmen założył się z raperem Gorzkim, że ten poderwie Dodę. udało mu się, chociaż romans trwał krótko a możecie sobie o nim przypomnieć TUTAJ i TUTAJ . Teraz Gorzki uwodzi dziewczynę a jest to Agata Torzewska, córka słynnego polskiego Tenora Marka Torzewskiego.

W miniony weekend w kaliskim pubie BeKa, pojawiła się para. Była to Agata Torzewska i Gorzki. Para wzbudziła spore zainteresowanie.

Para ta sprawiała wrażenie jakby mimo tłoku w pubie nie interesowało ich nic, prawie cały czas wpatrzeni byli w siebie jak w obrazek, a osoby, które wciąż próbowały przeszkadzać parze poprzez zaczepianie i witanie się ewidentnie działały na piosenkarzy dość denerwująco, pewnie dlatego para w niespełna 20 minut od przyjścia opuściła lokal – donosi nasz informator.

Marek Torzewski jego córka, Gorzki i Jakub ak niedawno nagrali wspólny teledysk do utworu Zapomnij… jest też inny wspólny utwór Torzewskiego i Gorzkiego L.V.B., który możecie posłuchać TUTAJ.

Czy romans Agaty i Gorzkiego zaczął się przed nagraniem czy zaiskrzyło między nimi  podczas współpracy? Oby nie był to tylko zakład na przykład Gorzkiego z Czajczyńskim.

Zapomnij …

{youtube}gCzhS9lTGcw{/youtube}
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Romans córki tenora Marka Torzewskiego (zdjęcia) (video), 2.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.