, ,  

Rodzice Isabel nie znają zięcia!

ImageJak się czuli rodzice Isabel, gdy dowiedzieli się, że ich córeczka wzięła potajemnie ślub z obcym dla nich człowiekiem?


To chyba trzeba poczuć by się przekonać, czego nikomu nie życzymy.

Tymczasem matka Isabel jest wstrząśnięta potajemnym ślubem córki z byłym premierem. – Nie znam tego pana – mówi w rozmowie z Faktem.

lub Isabel i Marcinkiewicza wstrząsnął rodzicami panny młodej jak i jej miejscowością skąd pochodzi.

Rodzice bardzo dobrze ją wychowywali, starali się, żeby wyrosła na dobrą kobietę. Kiedy miała poważne problemy ze zdrowiem, jeździli z nią do lekarza. Potem wyjechała z młodszą o rok siostrą Olą do Anglii. I wiadomo, wtedy poznała Marcinkiewicza – opowiada Faktowi mieszkanka Brwinowa, która co pewien czas odwiedza panią Jadwigę w jej domu. – Matka była przeciwna tej miłości, zabroniła jej się z nim spotykać. Ale nic to nie dało. Od tamtej chwili ich kontakt się urwał. Iza nie była w domu nawet na święta Bożego Narodzenia – ubolewa znajoma rodziny Isabel.

Pani Jadwiga całe życie ciężko pracowała jako sekretarka w szkole, jej mąż na lotnisku. Wszystko co robili to dla dobra dzieci. By wyrosły na porządnych ludzi.

Mogę jedynie powiedzieć, że jestem bardzo zaskoczona. Ja nie znam tego pana. Iza nigdy nam go nie przedstawiła i myślę, że nieprędko to zrobi – mówi ze smutkiem – Iza dawno już z nami nie mieszka. Nic nie wiedziałam o ślubie. Liczę, że Iza przyjedzie do Brwinowa. Wyjaśnimy sobie parę spraw. Gdy ostatnio rozmawiałyśmy, prosiłam ją tylko, by jeszcze się zastanowiła, przemyślała – dodaje z troską w głosie matka Isabel.

Jednak kiedy Iza poznała Marcinkiewicza, chciała zostać jego żoną, za wszelką cenę. Nawet za cenę zerwania kontaktów z rodzicami.

Za krótko się znają! Ja tego nie popieram – denerwuje się pani Jadwiga. – Komuś, kto nie ma dzieci, trudno sobie wyobrazić, jak duży to może być cios – dodaje nieszczęśliwa matka Isabel.

Wczoraj Marcinkiewicz i Isabel przylecieli z Londynu d Warszawy, skąd ruszył do Krynicy, gdzie były premier jest jednym z gości rozpoczętego wczoraj Forum Ekonomicznego.

  Właśnie wylądowałem w Polsce. Piękną pogodę mamy dziś w Warszawie. A ja lubię piękną pogodę – dodał.

O ślubie nie chciał rozmawiać. Kiedyś Isabel powiedziała, że nikomu krzywdy nie zrobiła i to nie jej wina, że Marcinkiewicz zostawił żonę i dzieci. Jednak fakty mówią same za siebie. Skrzywdziła jego rodzinę a teraz i swoją.  Dobre wychowanie ? Gdzie tu dobre wychowanie. Może znajdzie się ktoś kto powie jaka na prawdę była zawsze Isabel. Bo z dobrej , grzecznej dziewczynki nie wyrasta nagle czort.

Foto 1
Foto 2
Stara i nowa obrączka

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.