Rodowicz nie ma stylisty

Wszystkie stroje sama sobie szyje i kupuje+

Maryla Rodowicz znana jest ze swoich kolorowych, czasem przesadzonych nadmiarem ozdób strojów scenicznych. Piosenkarka nie korzysta z usług polskich stylitów i korzystać nie zamierza. A jeśli już musi to i tak stawia na swoim .

Nigdy w życiu nie byłam ze stylistą na zakupach. Jestem Zosią Samosią i nikomu nie pozwolę odebrać mi tej przyjemności. Ze stylistami spotykam się zazwyczaj wtedy, gdy projektujemy kostiumy na różne występy. I choć chętnie słucham ich rad, często się z nimi nie zgadzam. Głównie dlatego, że najlepiej wiem, w czym wyglądam dobrze.– powiedziała artystka Faktowi

Najchętniej zakupy robi sama a jej ulubionymi sklepami są te w Wielkiej Brytanii, Włoszech i we Francji.- najbardziej lubię Londyn, bo uwielbiam Brytyjczyków i znam już wszystkie butiki. Zazwyczaj spędzam tam cztery dni. Każdego dnia potrafię buszować po sklepach nawet przez dziewięć godzin i w ogóle mnie to nie nuży.- opowiada tabloidowi o swoich słabościach gwiazda.
Już niedługo premierę będzie miała nowa płyta Rodowicz, artystka zapowiada, że nie będzie naniej grzeczną pańcią. Ma tyle pomysłów, że mogłąby nimi obdzielic kilka innych gwiazdek.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.