Rodowicz na stroje do SuperJedynek wydała 300 tysięcy

Darek Majewski / newspix.pl

Jak wyglądała?

Maryla Rodowicz od kilku miesięcy odchudza się. Gwiazda zgubiła kilkanaście kilogramów by dorównać modzie. To co jednak założyła na koncert w Opolu podczas wieczoru SuperJedynek raczej przerażało niż zachwycało. Jedna z kreacji była inspirowana ludzkim układem mięśniowym. Do jej stworzenia została zatrudniona nie tylko krawcowa ale również grafik. Przygotowanie projektu trwało ponad 2 tygodnie. Dodatkowo do kreacji Maryla doczepiła ludzkie włosy, które miały symbolizować kolorową, tryskającą z żył krew.

– To były prawdziwe włosy, jednak musieliśmy je przefarbować – mówi Faktowi pani Maryla.

Druga kreacja z metalowymi pazurami kosztowała też sporo wysiłku. Do stworzenia pazurów potrzebny był odlew dłoni Rodowicz , później dołączono nich aż 350 elementów, które umożliwiały ich poruszanie. Następnie pazury zostały w całości pozłocone. Podłączono do nich też świecące diody, które były przyczepione do zasilacza znajdującego się pod ubraniem gwiazdy. Najwięcej przygotowań zajęła jednak spódnica i naramienniki.

Jeździłam po nie aż do Mediolanu, musiałam mieć tam kilka przymiarek – zdradza piosenkarka. Potem nad srebrnymi dodatkami pracował jeszcze polski jubiler.

Czyli nowa Lady GaGa plus Doda. Hit czy Kit?

A może tak powrót do bananówek Pani Marylo?

Zobacz też:Violetta Villas: Nie stać mnie nawet na wakacje!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Darek Majewski / newspix.pl

Darek Majewski / newspix.pl

Darek Majewski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.