Rodowicz chce likwidacji dopalaczy!

Mazur

Rozpoczęła się walka z dopalaczami. Gwiazdy zaczynają zabierać głoś w sprawie.

Na pewno przeciwniczką dopalaczy jest Maryla Rodowicz.

– Uważam, że sklepy z dopalaczami powinny być całkowicie zlikwidowane! Z tego co wiem, problem polega na tym, że producenci cały czas wymieniają składy chemiczne, a medycyna nie może nadążyć. Tyle ludzi z tego powodu umiera, więc nie powinno być tego na rynku – mówi zbulwersowana piosenkarka w rozmowie z Faktem.

Jak ja zaczynałam karierę, to raczej tylko alkohol pito, bo narkotyki nie były jeszcze tak popularne. Zaczęły się pojawiać, ale nie były dostępne – wspomina pani Maryla.

Co prawda kiedyś były w nieznacznym stopniu dostępne różne specyfiki, lecz skala używalności nie była tak ogromna jaka jest dziś.

– Ja nie trafiłam do takich środowisk, nie miałam prób narkotykowych. Bałam się tego. Ale młody człowiek ma niestety to do siebie, że lubi „odlecieć”… – podsumowuje pesymistycznie Rodowicz.

Trochę to takie mydlenie oczu, wiemy doskonale, że wielu artystów wspomaga się dopalaczami by na scenie wyjść jak najkorzystniej i jak najwięcej mocy z siebie dać. Później biorą silne tabletki nasenne by móc zasnąć. To waśnie w tym środowisku najwięcej dopalaczy jest używanych.

A Wy co o tym myślicie?

Czytaj też: Jungowska została kotem

źródło: Fakt.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.