,  

Rochstar Management kończy współpracę z Edytą Górniak!

 Nie możliwe a jednak Rinke Rooyens już nie będzie współpracował z Edytą Górniak, wszystko to wina piosenkarki.


Współpraca Edyty Górniak kończy się w ostatni dzień tego roku z firmą Rochstar Management , która ją przejęła od jej męża Darka Krupy.Coraz bardziej wychodzi na światło dzienne czarny charakter Edzi. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że Edyta Górniak a właściwie jej fochy rozniosą najbardziej cierpliwego człowieka. Jeszcze niedawno się wszyscy zastanawiali jak długo Rinke wytrzyma z kaprysami Edzi.

Ostatni koncert Edyty Górniak za pośrednictwem jej menedżera odbędzie się z udziałem BBC Big Band w Sali Kongresowej 31 grudnia i Edyta zostaje na lodzie.

Rochstar miał już dosyć jej fochów, niesubordynacji i ciągłych fanaberii. Cała sytuacja zaogniła się jeszcze podczas ostatniego "Jak Oni śpiewają". Górniak podpisując z Rochstarem kontrakt managerski myślała, że nowe propozycje będą sypały się jak z rękawa. Tymczasem sytuacja okazała się inna.

Piosenkarka nie dostała roli w musicalu o Jacksonie, przestała przychodzić na próby a na dodatek zaczęła uciekać swojej ochronie, którą dostała od firmy.

Biuro Prasowe Rochstar Management informuje, że oficjalnie kończy współpracę z Edytą Górniak – czytamy w oświadczeniu firmy.

I …

Rochstar życzy Edycie Górniak powodzenia i wielu sukcesów zawodowych w nadchodzącym Nowym Roku.

Kto zaopiekuje się teraz Edzią? Może psycholog?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.