Rochstar był gotowy na wszystko!

 Miało być tak pięknie a skończyło się szybciej niż zaczęło. Rochstar miało wielkie plany w stosunku do Edyty Górniak.


To była chyba największa katastrofa w karierze Rinke Rooyensa, który wziął pod swoje skrzydła Edytę Górniak i chciał przywrócić jej świetność.  Na  początek ich współpracy poszło kilka wspólnych wywiadów, a w nich zapewnienia ,że dadzą radę. Niestety nie dali.

Rewia donosi, powołując się na osobę z biura prasowego firmy Rinkego Rochstar, producent rozpoczynając współpracę z Edzią był gotów na wszelkie poświęcenia:

Byliśmy gotowi na wszystko – zapewnia Anna Opończewska z biura prasowego Rochstar Management. Rinke, który był ojcem całego przedsięwzięcia uczulił nas na kompleksową obsługę najwyższej jakości. adne żądanie Edyty nie mogło nas zaskoczyć, zdziwić czy wyprowadzić z równowagi.

Do Edyty miało należeć tylko wzięcie pod uwagę, że chodzi o jej karierę i będzie brała czynny udział w całym przedsięwzięciu. Przede wszystkim znana z tego , że nie była punktualna Edyta miała dotrzymywać terminów. To były jednak żądania ponad to co mogła dać.

Były plany, propozycje, pomysł na nową płytę, ale mieliśmy odmienne wizje artystyczne – wyjaśnia dyplomatycznie Opończewska. I to był powód naszego rozstania. Każde z nas musiało pójść swoją drogą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.