,  

„Robi z żon maszynki do ruchania…”-Sara May o Wiśniewskim

Wszystkowiedząca zdzira…- odpowiedź Michała

Michał Wiśniewski nie dawno na swoim profilu Facebookowym napisał kilka słów na temat powinności swoich żon wobec siebie. Wypowiedź była na tyle niesmaczna, że znana z pruderyjnego noszenia się Sara May postanowiła stanąć w obronie wszystkich kobiet Wiśni.

Wiśniewski jest seksualnym tyranem! Bo jak inaczej nazwać faceta, który wyznaje, że „Żona MUSI DAWAĆ MĘŻOWI DWA RAZY dziennie”!. Jest niewyżyty seksualnie i ma obsesję na punkcie dziecioróbstwa – pisze Szczołek. Zamknąć kobietę w domu i zagonić do płodzenia i rodzenia to bardzo wygodne, ale i bardzo poniżające.

On ewidentnie robi z żon maszynki do ruchania. Michał jest chyba na skraju wytrzymałości, bo jego produkcja stanęła, a to źle wróży jego związkowi – dodaje. Każda z żon musi urodzić co najmniej dwójkę, ale jeśli przestanie brać czynny udział w produkcji, musi odejść. Oby jak najmniej mężczyzn w Polsce podzielało zdanie Wiśniewskiego i traktowało kobietę jak człowieka, a nie jak worek jajników!

Michał długo nie czekał z odpowiedzią i usunął Sarę May z kontaktów na Facebooku, odpowiadając Kasi co o niej myśli!

Usunąłem ze znajomych Panią Sarę M. Wszystkowiedząca zdzira obrażająca moje szacowne koleżanki z branży. Prymityw i tak będzie śledził jej „palcówki” aby zaistniała. Obraziła już za wielu ludzi. – pisze Michał i dodaje-  Mam tylko nadzieję, że kobiety się z nią nie identyfikują …. To by było jeszcze bardziej smutne ...

Jest nowa wojna?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.