Robert Kupisz otwiera butik w Galerii Mokotów

Lokal ma powierzchnię 50 mkw. i znajduje się na pierwszym poziomie Galerii Mokotów, w części zwanej „złotą aleją”. Salon utrzymany będzie w, charakterystycznym dla projektanta, stylu industrialnym. Planowane otwarcie będzie miało miejsce 12 grudnia 2012 r. 

 

Nowa lokalizacja jest następnym etapem rozwoju marki, skierowanej do osób młodych i młodych duchem, chociaż jak twierdzi sam projektant nie dzieli ludzi, zwłaszcza ze względu na wiek. Jego kolekcje to zarówno damskie, jak i męskie sylwetki, które inspirowane są przede wszystkim stylem ulicy. – „Chcę dać moim klientom komfort podczas zakupów, zależy mi też na tym, by więcej osób miało możliwość zetknięcia się z moimi kolekcjami” – powiedział Rober Kupisz.

 

Robert Kupisz oficjalnie zadebiutował jako projektant mody w 2011 roku, choć projektował od lat. Przerabiał, farbował, szył i stylizował swoje ubrania, zdobywając uznanie branży modowej. Wielokrotnie zdobywał tytuł najlepiej ubranego mężczyzny roku. W styczniu 2012 roku podczas gali Doskonałość Roku Twojego Stylu, otrzymał tytuł Projektanta Roku. Na swoim koncie ma już trzy kolekcje. Pierwsza rockowa i niepokorna, inspirowana buntem i muzyką lat 70-tych (Lato 2012), druga zaskakująco sentymentalna i patriotyczna, nawiązująca do poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i młodych bohaterów Powstania Warszawskiego (Zima 2012/13), trzecia zaś odważna i sensualna rodem z Dzikiego Zachodu (Lato 2013).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.