,  

Robert Kozyra- Górniak kłamie!

Rozumiem rozżalenie Edyty”

Zaczęło się od krytyki nowego teledysku Edyty Górniak. Robertowi Kozyrze nie spodobał się nowy klip jego byłej kochanki.

Dla mnie to rozpaczliwy teledysk. Jak go obejrzałem, pomyślałem sobie, co się dzieje z Edytą Górniak? Ten teledysk to tylko zbiór scen obliczonych na zrobienie efektu. To słaby klip do bardzo słabej piosenki. Jeżeli cała płyta będzie składała się z takich numerów, to szkoda ją wydawać – mówił.

Później jeden z dziennikarzy zapytał jurora Mam talent, czy podjąłby współpracę z Edytą, powiedział, że ma inne plany.

Mam inne plany, więc odmówiłem. Zresztą to nie byłby dobry pomysł. Edyta jest uparta i z reguły chce postawić na swoim. Myślę, że moje widzenie tego, co Edyta powinna śpiewać, jak szybko nagrać płytę, jakie teledyski wybierać i co mówić do prasy mogłoby być trudne dla niej do zaakceptowania – stwierdził Kozyra.

Edyta długo nie czekała i w rozmowie z Super Expressem powiedziała, że faktycznie chciała pracować z Kozyrą. Zadzwoniła do niego i mu zaproponowała pracę ale tylko i wyłącznie z litości.

Zadzwoniłam wtedy, bo było mi Roberta tak zwyczajnie po ludzku żal – mówiła. Twierdziła też, że Robert próbuje się wypromować przy pomocy jej nazwiska.

To był cios po niżej pasa.

Rozumiem rozżalenie Edyty spowodowane tym co powiedziałem, ale nie rozumiem dlaczego ona kłamie. Zabawne jest jednak to, że Edyta nie obraża się o to, że krytykuje się jej ostatnie piosenki, co bym jeszcze zrozumiał, tylko o to, że się nie chce być jej menedżerem – powiedział Faktowi. – Ja naprawdę nie mam potrzeby mówienia o niej, tylko dziennikarze wciąż mnie o nią pytają. Wolałbym mówić o Gabie Kulce, ale to niestety nikogo nie interesuje – dodał.

Mamy nową wojnę w show-biznesie znowu z odziałem Edyty Górniak. Czyżby nowy materiał nie był zbyt zachwycający i potrzebuje medialnego wsparcia?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.