,  

Robert Janson chce współpracy z Moniką Kuszyńską

Chciałby coś z nią jeszcze zagrać, czy jest szansa?

Varius Manx przed rokiem wróciła na scenę. Kiedyś w zespole wokalistką była Monika Kuszyńska. Wypadek jakiemu uległa wraz z zespołem gdy wracali z  koncertu spowodował, że przez kilka lat zatrzymał się dla niej czas. Za spowodowanie wypadku został oskarżony Robert Janson. Drogo za to zapłacił otrzymując dwa lata więzienia wolności w zawieszeniu na 4 i grzywnę w wysokości 10 800 złotych. Muzyk dobrowolnie poddał się karze.

Nie będę się odwoływać. Chcę, by ta sprawa jak najszybciej się zakończyła. Teraz najważniejsze jest zdrowie Moniki i reaktywacja zespołu – powiedział po ogłoszeniu wyroku.

Monika wróciła do zdrowia , jednak na wózku inwalidzkim. Wróciła też do śpiewania i znowu błyszczy. ch drogi jednak się rozeszły. Zespół ma nową wokalistkę Annę Lubieniecką A Monika śpiewa solo.

Janson jednak chciałby jeszcze spróbować z Moniką coś stworzyć.

Nigdy się nie zamyka takich rozdziałów. Gdyby tylko Monika chciała, gdyby wyraziła taką ochotę, to nasze drzwi, a przede wszystkim serca są otwarte. Z przyjemnością zawsze napiszę jej piosenkę. Ona, z tego co wiem, przygotowuje się do wydania własnego albumu, więc życzę jej powodzenia – powiedział Janson i dodał: – Nie ma w tym nic złego, że ona robi swój krok muzyczny, my idziemy swoim torem, mam nadzieję, że obie płyty przypadną słuchaczom do gustu, nasze serca są otwarte.

Myślicie, że Monika zechce takiej współpracy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.