,  

Robert Janowski się rozwodzi

Kapif

Żona chce wysokich alimentów na siebie i córki

Ta sprawa w mediach krąży już od jakiegoś czasu. O co chodzi? Robert Janowski rozwodzi się ze swoją drugą żoną. Podobno wina leży po jego stronie.

Robert i jego żona Katarzyna poznali się w 1996 roku w warszawskim Teatrze Komedia. Janowski podobno oszalał na jej punkcie. Jeszcze dwa lata temu mówił jak bardzo jest zakochany w swojej żonie. Tymczasem…

Pozew rozwodowy wpłynął do sądu 31 sierpnia 2010 roku. 8 kwietnia będzie kolejna rozprawa.

Katarzyna żąda rozwodu z orzeczeniem winy męża. Co za tym idzie, wysokich alimentów.

Kasia doskonale zdaje sobie sprawę z wysokich zarobków męża i nie daje za wygraną – mówi Faktowi  informator. – Żąda jednorazowych alimentów dla siebie w wysokości 50 tys. złotych i po 2,5 tys. złotych miesięcznie na ich dwie córki. Ponadto chce, by ich ponad stumetrowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie zostało dla niej i dzieci – dodaje  źródło.

Prowadzący Jaka to melodia nie zgadza się z żądaniami żony i twierdzi, że jej wymagania są wygórowane.

– To Robert zakończył to małżeństwo. Zostawił Kasię z dwójką dzieci i złamanym sercem – mówi Faktowi informator. – Ona teraz walczy o godziwe warunki dla siebie i córek – dodaje.

Sprawa zapowiada się na długą i ciężką, nikt jednak nie mówi o powodzie rozpadu tego małżeństwa, czyżby inna kobieta?

Zobacz też:Rusin wyznaje: Mam wspaniałe życie

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

4 komentarze Robert Janowski się rozwodzi

 • iga

  Katarzyna Dańska – Janowska nie jest osobą żyjącą wyłącznie z pensji męża. Proszę wpisać w google jej nazwisko – zajmuje się skądinąd bardzo ciekawym tematem – terapią tańcem. A jakakolwiek terapia, sami wiemy nie jest tania i można się z tego utrzymać na dobrym poziome. Aczkowlwiek, jestem przekonana, że nigdy ale to przenigdy nie dorówna zarobkom męża – jak podają media -ok 250 000 miesięcznie. Wobec takich zarobków męża jednorazowa rekompensata w wysokości 50 000 czy to jest tak dużo? Jedna piąta miesiącznych zarobków. Podkreślam – jednorazowa rekompensata. I czym są oczekiwania p. Janowskiej odnośnie alimentów dla dzieci – 2500 na jedną córkę? Czy przy takich zarobkach to naprawdę tak dużo? Bawiąc się w matematykę – przecież to tylko 2/100 zarobków p. Janowskiego. Czy to tak dużo?

 • veronika

  Cos mi sie zdaje, ze ten komentarz napisala sama zainteresowana albo jakas bliska jej osoba

 • Janek

  Jak taka niezależna to czemu tak żebrze. Czy Robert zarabia tyle ile zarabia w jakimś stopniu dzięki żonie ??? Jeśli po 2.500zł na jedną córkę to żona już nic nie musi dokładać – a przecież to i jej dzieci.

  jak taka niezależna

You must be logged in to post a comment.