Rihanna została Kobietą Roku wg Vogue.

Czym sobie zasłużyła?

Magazyn Vogue ogłosił , że tegoroczną Kobietą Roku została Rihanna, która nie tylko jest ceniona artystką ale także udziela się charytatywnie.

Niezależna, energiczna, młoda, bo niespełna 23-letnia Robyn Rihanna Fenty jest naszą kobietą roku, nie tylko dzięki rankingom, ale przede wszystkim dzięki temu, że jest jedyna w swoim rodzaju i ma w sobie prawdziwego ducha walki. Tego samego ducha, który prosto z Barbados wywindował ją na szczyty list przebojów i sprawił, że jej kariera nabrała rozpędu, co zawdzięcza przede wszystkim sobie.

Rihanna jest niekwestionowaną i najlepszą kandydatką do roli królowej pop. Swoją karierę opierała na swoim magnetyzmie, seksownym wizerunku i prowokacji. Pomimo wielu dramatów w życiu prywatnym, udało jej się utrzymać karierę na szczycie, a ostatnio została nową twarzą Armaniego.

Jej ojciec był uzależniony od heroiny, a w 2009 roku padła ofiarą przemocy ze strony swojego chłopaka Chrisa. Mimo to nadal jest na szczycie. Rihanna wspiera ponadto kampanie na rzecz walki z rakiem piersi, walczy z głodem na świecie oraz pracowała w pocie czoła nad znalezieniem dawcy szpiku kostnego dla swojej fanki, Jasminy Anemy, która cierpi na białaczkę.pisze magazyn,

Zgadzacie się?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.