,  

Richardson czy Mucha?

  Która zasiądzie w jury programu You Can Dance?


To właśnie jedna z tych pań zasiądzie zamiast Weroniki Marczuk-Pazury w You Can Dance.

Dostając miejsce między Agustinem Egurrolą i Michałem Pirógiem, pracę będzie miała jedna z nich na wiele miesięcy a może i dłużej. Jest więc o co się bić. Mało tego, po zakończeniu castingów i wybraniu uczestinków na warsztaty będzie wyjazd tym razem do Tel Awiw w Izraelu.

Już w przyszłą środę jedna z pań dowie się, że jest trzecim jurorem YCD. W środę już we Wrocławiu odbędzie się pierwszy casting do show. Później kolejne miasta i eliminacje. Koniec stycznia wylot nad Morze ródzeimne.

Bez wątpienia na angażu bardziej zależy Richardson, która od kilku miesięcy jest bezrobotna. Za nią przemawia duże doświadczenie oraz ogromna sympatia widzów. Ania z kolei jako zwyciężczyni jubileuszowego „Tańca z gwiazdami” jest teraz na fali i do tego słynie z dość ciętego języka- czytamy w Fakcie.

O Nataszy Urbańskiej już się nie mówi, w końcu TVN przegranych nie bierze pd uwagę, chociaż ta na tańcu zna się lepiej niż Monika czy Ania. Tylko jeśli zostanie wybrana Ania co będzie z jej narzeczonym Marcelem? W końcu obiecała mu , że od następnego dnia po zakończeniu się show TzG, to on rozporządza jej czasem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.