, ,  

Richardson, Cichopek i Kammel w walce o grubą kasę!

   Wojna celebrytów o grubą kasę! O jaką? Prowadzenie lotto ale w zupełnie innym stylu niż dotychczas.


To jest kontrakt roku wart 250 tysięcy zł. O taki kontrakt powalczą Kasia Cichopek, Tomasz Kammel, Monika Richardson. Do tej pory nudne losowanie lotto oglądali przede wszystkim starsi ludzie. To ma się  zmienić. Teraz Totalizator Sportowy chce to zmienić.

"Firma kilka tygodni temu rozpisała przetarg na nową formułę programu, która ma dotrzeć do młodych widzów żądnych wielomilionowych wygranych. Już teraz wiadomo, że w przetargu o prawa do emisji będą ostro walczyły dwie stacje telewizyjne: prywatna TVN oraz Jedynka telewizji publicznej"- donosi Super Express.

Grudzień będzie naprawdę gorący, bo szykuje się prawdziwa wojna gwiazd o kontrakt wart fortunę! – zdradza tabloidowi osoba z branży medialnej.
Chcemy zatrudnić największe gwiazdy. Takie, które przyciągną nam młodych widzów przed telewizory – opowiada osoba z Totalizatora Sportowego. – To muszą być naprawdę duże nazwiska. Oczywiście decydujący głos w tej sprawie będzie miała stacja telewizyjna, z którą podpiszemy umowę na nadawanie naszego show.

Na casting już zgłosiła się Kasia Cichopek. Stacja znowu myśli by na stałe związać się z Moniką Richardson. Do walki włączyła się TVP, jeśli ona wygra przetarg, program poprowadzi Tomasz Kammel.

Były prowadzący Ryszard Rembiszewski obstawia Monikę Richardson.

Jeżeli to ma być formuła talk-show, to najlepszą kandydatką jest Monika Richardson. Ma doświadczenie w prowadzeniu takich programów- powiedział Pan Lotto.

Na dzień dzisiejszy tak przedstawiają się szanse tej trójcy:

  • Tomasz Kammel (38 l.) – 50%szans
  • Monika Richardson (37 l.) – 40% szans
  • Kasia Cichopek (27 l.) – 10%szans

Jeśli wygra Kammel, przyda mu się doświadczenie kabareciarza z Usta Mariana. Ale czy faktycznie wtedy wzrośnie liczba grających w lotka?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.